Planując wesele i różne urozmaicenia, warto jest zaplanować kilka przerywników które dodatkowo zabawią naszych bliskich, a nawet wprawią ich w moment wzruszenia. Coraz więcej par decyduje się na urozmaicenie pierwszego tańca, tak aby nie był on nudny i przewidywalny.

Zastanówcie się nad ułożeniem specjalnego układu, w który można zaangażować również innych członków rodziny lub też przyjaciół. Pierwszy taniec to jedynie przedsmak, ponieważ w trakcie weselnej zabawy, przy nieco wolniejszej piosence można wypuścić ciężki dym, który jest niesamowicie efektowny. Taniec w chmurach z pewnością wywrze na gościach piorunujące wrażenie, ponieważ wygląda to jak scena z filmu. Wypożyczenie takiego generatora jest stosunkowo tanie.

Dj na wesele Zachodniopomorskie

Kolejnym ciekawym pomysłem jest pokaz zdjęć, który doprowadzi zarówno do śmiechu jak i wzruszenia zgromadzonych gości. Do realizacji tego planu potrzebny jest laptop, rzutnik i kawałek białej ściany lub ekranu. Można zdecydować się na pokaz zdjęć z poszczególnych etapów związku lub też zrobić prezentację z podziękowaniami dla rodziców. Temat takiego pokazu zależy jedynie od ciebie, a dla gości będzie to miłe urozmaicenie.

Nie można również zapomnieć o upominkach dla gości, które nie muszą być drogie i wyszukane, a które na pewno wprowadzą miłą atmosferę. Sprawdzonych możliwości i pomysłów jest bardzo wiele, może być to wino w małych buteleczkach, czekoladki lub tez słoiki z dżemem. Więcej pomysłów na upominki dla gości znajdziecie tutaj.