Wspomniane w poprzednim artykule bańki mydlane, gołębie czy też motyle wypuszczane na ślubie na pewno będą świetną atrakcją dla dzieci. Najmłodsi goście wesela też zasługują na uwagę, dlatego też warto się postarać aby się na nim nie nudzili.

Coraz bardziej popularnym pomysłem jest wynajem klaunów lub tez aniołów na szczudłach, gdyż są oni ulubieńcami dzieci na weselach. Taki występ będzie dla dzieci nie lada atrakcją, a rodzice będą mieli możliwość na chwile odpocząć od swoich pociech. Można również zastanowić się nad wynajmem animatora, którego zadaniem jest opieka nad dziećmi i zapewnienie im dodatkowych atrakcji. Warto się skusić na taką opcję, zwłaszcza że przy pozostałych wydatkach weselnych nie jest ona tak kosztowna.

Dj na wesele Lubuskie

Można również poprosić DJ-a o utworzenie specjalnej playlisty i zabaw dla dzieci, tak aby i te zyskały odpowiednią uwagę. Najpopularniejsze zabawy dla dzieci to twister, piñata do potłuczenia, szukanie ukrytych skarbów, domino, jenga itp. Bardzo ciekawym pomysłem jest zakupienie dla dzieci jednorazowych aparatów fotograficznych, dzięki którym one będą miały niesamowitą zabawę a ty cudowną pamiątkę. Gotowe zdjęcia mogą zostać umieszczone w albumie, które będzie przedstawiać nieco inną perspektywę waszego wesela.