Wybór odpowiedniej sukni ślubnej, kwiatów i zespołu to niestety już za mało. Coraz więcej par młodych zastanawia się nad takimi kwestiami jak dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych, upominki dla gości, dodatkowe rozrywki i zabawy. Większość par chce aby ich wesele się czymś wyróżniało i nie było szablonowe. Oto kilka pomysłów, które mogą zaskoczyć twoich gości.

Jedną z najbardziej nietypowych atrakcji jest wypuszczanie motyli pudełka, jest to niestety bardzo drogie urozmaicenie. Również nie ma sensu wypuszczać jedynie kilku motyli, dlatego jeżeli chcecie się zdecydować na taką opcję musicie iść na całość i zainwestować w większą ilość motyli, albo zupełnie zrezygnować z tego pomysłu. Jeśli już jesteś pewien, ze pragniesz wcielić ten plan w życie pamiętaj, ze zamówienie powinno być złożone przynajmniej na 2 miesiące przed weselem.

dj na wesele zachodniopomorskie

Na pewno o wiele tańszym pomysłem i równie imponującym jest wypuszczanie baniek mydlanych, które tworzą bajkową i niepowtarzalną atmosferę. Bańki mogą być również wypuszczane przy wyjściu z kościoła, co z pewnością będzie się pięknie prezentować na zdjęciach. Warto jest w to zaangażować obecne na uroczystości dzieci, ale o atrakcjach dla najmłodszych możesz poczytać tutaj. Ostatnią propozycją są białe gołębie, które symbolizują miłość. Para wypuszczająca dwa białe gołębie to scen, którą nie jeden z nas widział w romantycznych filmach. Ostatnio ten zwyczaj jest mało spotykany na polskich ślubach, jednak warty rozważenia. Twoje wesele może być urozmaicone na różne sposoby, tutaj się dowiesz jakie atrakcje możesz przygotować dla dorosłych, aby być pewnym ich doskonałej zabawy. Będąc gospodarzem na swoim weselu możesz wykorzystać setki pomysłów, najważniejsze aby było to zgodne z twoimi przekonaniami i sprawiło, ze będziesz miło wspominać ten dzień aż do końca swojego życia.